Prestashop
Pro Prestashop vyvíjím již od jeho verze 1.2. Pravidelně pracuji pro eshopy s velmi zajímavým obratem a vším co s tím souvisí - včetně faktu že i krátký výpadek funkčnosti je v podstatě nepřijatelný. Za dobu kdy se Prestashopem zabývám, jsem vytvořil řadu komerčních modulů a ještě mnohem více modulů na míru. V případě nutnosti se nebojím ani zásahu do zdrojového kódu a realizoval jsem i poměrně zásadní přestavby Prestashopu - např. na web cestovní kanceláře, nebo zbožový agregátor. Mám zkušenosti s propojením PS do několika různých API a v neposlední řadě i s účetními programy.
  • Vývoj modulů na míru
  • Úpravy zdrojového kódu
  • Propojení s externími systémy
  • Upgrade eshopu na aktuální verzi
  • Dlouhodobá správa, údržba a rozvoj eshopu
Propojení s Pohodou
Propojení eshopu s Pohodou se obvykle využívá ke stahování objednávek a zjednodušení účetnictví. Pohoda je ale i skladový systém a robustní aplikace jako je například Pohoda můstek pro Prestashop umožňí prakticky okamžitou a automatickou synchronizaci stavů skladu. V případě síťové Pohody pak není problém udržovat stavy zásob mezi několika eshopy a kamennými prodejnami. Pohoda můstek je určený pro Prestashop, nicméně jde o modulární software a část jeho komponent je obecně použitelná. Pokud potřebujete propojit jinou aplikaci, nebudeme rozhodně začínat od nuly.
ChatGPT / OpenAI API
Máte vhodný projekt pro využití umělé inteligence a hledáte kdo by jej realizoval? Nabizím propojení Vaší stávající webové aplikace s ChatGPT, nebo tvorbu nové aplikace, např. na bázi frameworku Symfony. Completion i Assistant API.
Firemní systém propojený s webem
Kromě čistě webové aplikace mohu nabídnout i hybridní řešení: desktop program napsaný v #C a komunikující s Vaší webovou aplikací. Takto funguje zmíněný Pohoda můstek a několik starších aplikací. Uvedené řešení nabízí velmi zajímavé možnosti automatizace procesů ve Vaší firmě.